Özel Haber: Pedro Franco Millonarios’a dönmeye hazır

By
Updated: June 24, 2016

San Lorenzo da başarısız bir kiralık dönem geçirdikten sonra Pedro Kolombiya’ya, eski kulübü olan Millonarios’a dönmek için gün sayıyor.

Kaynaklarımıza göre, 25 yaşındaki defans oyuncusu profesyonel futbol hayatına başladığı kulübe 1 yıl kiralık olarak dönmeye hazır. Satın alma opsiyonu olup olmayacağını henüz bilmememize rağmen, San Lorenzo’da kiralık iken konulan 2 milyon euroluk opsiyonun konulması olası gözüküyor.

Pedro şu anda Bogato’da ailesi ile zaman geçiriyor ve haftaya Millonarios tarafından resmi açıklama yapılması bekleniyor.

Kolombiyalı defans oyuncusu Beşiktaş’ta iyi performans gösterdiği zamanlarda oldu kötü performans gösterdiği zamanlar da. As takıma çıkması altı ayını aldıktan sonra bir yıl iyi işler çıkardı. Özellikle Avrupa Liginde; Arsenal, Tottenham ve Liverpool maçlarındaki oyunu alkış toplamıştı. 2014/15 sezonunun ikinci yarısında Slaven Bilic’in güvenini kaybeden Pedro, bunun kendisini kötü etkilemesine engel olamadı. 2015/16 sezonunda bir türlü fiziksel olarak hazır olamamasından dolayı Şenol Güneş tarafından çok değerlendirilmeyen Pedro, kiralık gittiği San Lorenzo’da da aynı sebepden başarısız oldu.

 

Kaynak: Beşiktaş International Özel

 

Exclusive: Pedro Franco set for Millonarios return

EXCLUSIVA: Situación de Pedro Franco en Español

Follow Me

Emre Hasturk

Author at Beşiktaş International
Özel ve Dış haberlerimizin İngilizce'den Türkçe'ye, Türkçe bölümümüz için çevirileri.
Türkçe Beşiktaş değerlendirmeleri.
Emre Hasturk
Follow Me